9 Eki 2012

Ücretsiz Sosyal Twitter Butonu

Bu Kodu Gadget olarak sitenize nasıl koyacaksınız ?

Tasarım ⇒ Yerleşim ⇒ Gadget Ekle ⇒ HTML/Javascript ⇒ kodu kopyala ⇒ Yapıştır ⇒ Kaydet

Twitter Ücretsiz Sosyal Eklenti Butonlarını ;
Blogger bloglarınızda kullanabileceğiniz birçok değişik görselliklerle süslenmiş, Twitter Sosyal eklenti ( Follow Me ) takip etme rozetini sitenize ekleyebilirsiniz.
Bir önceki yazımda da Twitter Sosyal Eklenti Butonlarından bahsetmiştim.Buradan yazımı inceleyerek birçok eklentiyi kurma şansına sahip olabilirsiniz.


Ayrıca Twitter sayfa yayın içeriklerinize abone olan takipçilerinizin  (sayısını) blog’unuzda göstermek için Twitterconter’ a giriş yaptıktan sonra ayarlarınızı belirleyip, blog’unuza yeni Gadgetleri de ekleyebilirsiniz.

Kodu ekledikten sonra "username mavi" renkli kısma Twitter id (adınızı) yazacaksınız.Lütfen iki adet mavi alan ile belirttiğim yere yazmayı unutmayın.

Dikkat ederseniz birinci username değil ikincisidir.

Twitter id Nedir :
Twitter giriş yaptığınız zaman http://twitter.com/xxxx  uzantısından sonra sizin adınız gelir.

Örnek benim twitter adım :  http://twitter.com/guney59 mavi ile görülmektedir.

Twitter

<center>
<object type="application/x-shockwave-flash" data="http://www.buzzbuttons.com/BUTTON9/twitbutton.swf" width="150" height="150"> <param name="movie" value="http://www.buzzbuttons.com/BUTTON9/twitbutton.swf" /> <!-- param--> <param name="allowScriptAccess" value="always" /> <!-- param--> <param name="Menü" eri="false" /> <!-- param--> <param name="wmode" value="transparent" /> <!-- param--> <param name="flashvars" value="username=guney59" /> <!-- param--> <a href="http://draft.blogger.com/http.guneyt59.blogspot.com/%20:/%20/" title=" Blogger Widgets "> Blogger Widgets <!-- a--> <embed src=" http://www.buzzbuttons.com/BUTTON9/twitbutton.swf " type=" application / x -shockwave-flash " allowscriptaccess=" always " width=" 150 " height=" 150 " menu=" false " wmode=" transparent " flashvars=" username = guney59 "></embed> <!-- embed--> <!-- object--></a></object></center>