Hakkımda

YAŞAMIN DİĞER BOYUTU


     YAŞAMIN DİĞER BOYUTU


Hayatımın en büyük bölümü çalışmak ile geçti. Hep verdim aldığım olmadı. Tek kazancım tecrübe ve mütevazi bir yaşam. Eşim ve cocuğumu seviyorum. Onlar için hayata bağlılığım çok daha fazla. Endüstri meslek lisesi mezunuyum. Yüksek okul 2 terk .Yaykur teknik bilimler Elektronik bölümü, bugünkü adı ile anadolu üniversitesi. Hayatımda yaptığım işlerden kısa başlık atmak gerekirse ilk okuldan beri çalışıyorum.

Bunlar arasında İdari yönetim,depo sorumluluğu, Araç kayıt, Formen, Garanti uzmanı, Yedek parça sorumlusu, Bilgi işlem sorumlusu, Servis müdürü, Optisyen, İnşaat malzemeleri, Personel ve sosyal hizmetler müdürlüğü, Servis danışmanlıgı, vs. gibi birçok işler. Yaklaşık 30 yıl.

Şimdi de Webmastır işlemleri ile uğraşıyorum. Bakalım bir şeyler yapmaya çalışıyoruz. Kıyı balıkcılığını severim.

Çalıştığım şirketler :
Temsa (Mutsibish) Otomotiv (Sabancı Grubu), Kamer (Man Otobüs Kamyon), Otokar (Otobüs), Ssanyoung ( Güney Kore, Car, Picup ), Chery (Çin , Car, Picup ), Erol yapı İnşaat malzemeleri ,Güney oto Takoz San. A.Ş. Otomotiv Yan Sanayi üretim, Kalite kontrol, Ham ve yarı mamül maddeler, Personel ve Sosyal Hizmetler Müdürlüğü, Cel Optik (Fransız) gözlük cam karadeniz bölge dağıtım ve satış.

Hayatımın en büyük bölümü, yaklaşık 15 yıldan fazla Sabancı Holding Otomotiv sektöründe geçti. 4 Ad. Disbiritör'e bağlı Otomotiv Servis'i kurdum. 

Ancak içinde bulunduğumuz ekonomik faktörler ve işveren bilgisizliği nedeni ile tüm servisler iflas durumu yaşadılar ve şirketler kapandı.Düşünce, gelişim ve fikir kalitesine önem verilmeyen bu ortamda bu işlerin artık yapılamayacağını düşünerek kendimi emekliye ayırdım. Kendi Dünyamda, hür ve özgür olarak yaşamaya devam ediyorum. Tüm insanlığın paranın mahkumu olmadan, insanca düşüncelerini paylaşma ve istediklerini yapabilme özgürlüğü temenni ediyorum.

Devam ettiğim okullar
Ömür boyu hayat okulu....!!!

Büyüdüğüm yer
Samsun/Turkey

En büyük suçum insanları sevmek.Bu suçsa buna katlanırım..

2006 Senesinde Temsa Mitsubishi Çeri Otomotiv Müdür görevindeyken çekilen bir resim

Palamut avında
Samsun Musiki Cemiyeti açılış görüntüsü


Samsun Musıki Cemiyet çalışmalarında ud çalarken
Samsun Musıki Cemiyetinde yaklaşık 30 senedir bu görevi devam ettiriyorum. Aynı zamanda Samsun Musiki Cemiyeti blog'umuzu da yönetmekteyim.

Youtube sitesinden ilgili videoları izlemek isterseniz..!

Güncelleme tarihi : 20.05.2015